Contactpersonen

Kerkblad

redactie kerkblad
mevrouw Ellen van Cooten
06-42525111
ellen.cooten@hetnet.nl

Abonnement op het kerkblad
mevrouw Jaqueline Luiten
0343-563362
j.luiten1967@gmail.com

Kerkenraad

de heer Maas Merkens (ouderling - voorzitter)
0343-562662
info@debrienenshof.nl

de heer Piet Hoekstra (ouderling - scriba)
06-22491870
scriba@protestantsegemeentecothen.nl

de heer Andreas Reigersman (ouderling - kerkrentmeester)
06 22 94 85 30
andreas@reigersman.nl

mevrouw Gea van Eck (diaken)
0343-563680
geavaneck65@gmail.com

Ds. Henk Steinvoort (predikant)
06-31994477
henk.steinvoort@steinvoort.eu

Kerkrentmeesters

de heer Andreas Reigersman (ouderling - kerkrentmeester)
06 22 94 85 30
andreas@reigersman.nl

Kraambezoek

mevrouw Willie Nieuwhoff
0343-562919
hansnieuwhoff@planet.nl

Ledenadministratie

de heer Bert van Zanten
0343-759632
scriba@protestantsegemeentecothen.nl

Nieuw-ingekomenen

mevrouw Swanette van der Vegt
06 51 69 55 86
swanette@casema.nl

Organisten

de heer Johan van Doorn
mevrouw Tineke van Doorn
0345-785872
johantinekevandoorn@hccnet.nl

mevrouw Caroline vd. Horst
0343-576034
horstwbd@casema.nl

mevrouw Berdien Liefhebber
0343-573499
berdien.liefhebber@xs4all.nl

de heer Henk Kroese
0343 – 756487

Preekvoorziening

mevrouw Ria Bötzel
0343-561308
rbotzel@gmail.com

Reservering en beheer begraafplaats

de heer Peter Berkhout
0343- 561532
winamberkhout@gmail.com

Verhuur kerk en kerkhuisjes

de heer Dik van de Pavert
0343-561513
d.v.d.pavert@kpnmail.nl

Verhuur volkstuintjes

de heer Hans Nieuwhoff
hansnieuwhoff@planet.nl

Verjaardagsbus

mevrouw Ria van Barneveld
riavanbarneveld@gmail.com

mevrouw José van de Vaart
0343-562380

55+ groep

mevrouw Renny Steinvoort
06-46434692
renny@steinvoort.eu

Website

mevrouw Ellen van Cooten
ellen.cooten@hetnet.nl

ZWO

de heer Anton van Barneveld
zwocothen@gmail.com

mevrouw Gea van Eck
0343-563680
geavaneck65@gmail.com

mevrouw Willie Nieuwhoff
0343-562919
willyreedijk@planet.nl.
 

terug

Livestream

Via deze link kunt u onze diensten volgen via de livestream.

Agenda

Zondagsdienst

zo 14 apr 2024 om 10:00

Zondagsdienst

zo 21 apr 2024 om 10:00

Concert in Cothen

zo 21 apr 2024 om 13:00

Zondagsdienst

zo 28 apr 2024 om 10:00

Collectes

Klik hier voor de collectes van 4 februari tot en met 17 maart 2024.

Contact

Contact opnemen met onze gemeente?
info@protestantsegemeentecothen.nl.

Volg ons op

    
                            

Website

Heeft u tips, ideeën, suggesties voor deze website?
Mail naar de webmaster.